درباره ما

درباره ما

شرکت یاکس از سال 1382 بر پایه دانش روز و ارائه خدماتی متمایز، با بهره گیری از تخصص کارشناسانی خلاق و با تجربه ، همچنین با تجهیز سیستم تولید به ماشین آلات مدرن و روز دنیا در حوزه طراحی، تولید و اجرای کابینت آشپزخانه و کمد دیواری و اجرای پروژه های خاص و فاخر و با ایجاد محیطی متفاوت برای مشتریان خود

درباره ما


شرکت یاکس از آغاز کار در سال 1382 با بهره‌گیری از نوآوری و برتری در طراحی کارآمد آشپزخانه، کمدهای دیواری و سرویس‌های بهداشتی با ایجاد محیطی متفاوت این امکان را برای مشتریان خود فراهم ساخته تا حس آرامش در زندگی را تجربه کنند. یاکس با شناخت از سلیقه و خواسته مشتریان و گردآوری محصولات مجلل، سبک‌های جدید و تخصص در کنار هم به خلق محیط‌های مدرن و منحصر به فرد می پردازد. خشنودیم از این که یکی از با تجربه‌ترین سازندگان متعهد هستیم که معتقدیم آشپزخانه باید اصولی، با ظرافت، زیبا و مهمتر این که جلوه‌گر خصوصیات مالک آن باشد. از این رو مدیران پروژه‌های ما با بهره‌گیری از دانش روز در این زمینه با ارائه خدماتی مناسب و متمایز یک ایده ساده را به اجرایی زیبا و مدرن مبدل می‌سازند. با تکیه بر تعهدمان به خلق محصولات با کیفیت و استفاده از بهترین مواد و ابزار، بی‌شک هر فرد هنگام ورود، برند یاکس را می‌شناسد.

کمدهای دیواری در انواع ریلی، لولایی و closet های بدون درب با در نظر گرفتن فضای تعیین شده طراحی می‌شود که با وجود تنوع در انتخاب رنگ، اکسسوری‌های مخصوص، لوازم گوناگون و کشوهای شیشه‌ای در صورت تمایل و انتخاب رنگ‌های یک دست، متضاد یا مکمل جلوه و کارایی را در کنار هم در اختیار شما قرار می‌دهد.
معماران یاکس می‌توانند به شما بگویند که چه تغییراتی از لحاظ ساختاری امکان‌پذیر بوده و مهم‌تر این که فضاهایی طراحی کنند که خاص و کمیاب باشد.